Teambuildingové aktivity
MORE INFORMATION HERE
show_arrow
x

Teambuildingové aktivity

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je díky své poloze a vybavenosti ideálním hotelem pro teambuilding. Střední Čechy, Berounsko jsou výjimečné tím, že v blízkosti hlavního města Prahy najdete krásnou přírodu i pestrou škálu sportovních a relaxačních možností. Hotel Mlýn nabízí nejen kvalitní hotelové služby, ale zajistí i teambuildingové aktivity šité na míru.

Za vyzkoušení na Vašem sportovním teambuildingu stojí například paragliding, cyklistika, rybaření, vodní sjezdy řeky Berounky, lezení po skalách, jízda na koni nebo vyhlídkové lety vrtulníkem či balónem. Nezapomenutelným teambuildingem ve Středních Čechách se ale může stát i golf , v blízkosti hotelu se nachází známý Golf Resort Karlštejn, v areálu hotelu je k dispozci tréninkový Pitch&Putt.

Součástí teambuildingového pobytu může být i Garden Party s grilováním a využitím venkovních prostorů , především rozsáhlého privátního hotelového ostrova u jezu řeky Berounky , party stan až pro 120 osob, BBQ gril a ohniště. K dispozici je také relaxační centrum hotelu pro 12 osob, jehož součástí je finská sauna, whirpool a fitness centrum.

Teambuilding ve Středních Čechách může mít ale také úplně jinou podobu. Díky spolupráci s dalšími společnostmi jsme Vám schopni zorganizovat zábavu s mobilním casinem , různé soutěže či DJ, moderátora s reprodukovanou hudbou apod.

Skvělým teambuildingem ve Středních Čechách může být také vinařský zážitek, který byste jinak čekali spíše na Moravě. Těm, kteří se zajímají o vinařství, doporučujeme navštívit vinařské sklípky a vinice hradu Karlštejn. Součástí prohlídky je pak i samozřejmě malé občerstvení a degustace vín, z nichž za nejznámější v této oblasti jsou považovány odrůdy Modrého Portugalu.

Máte-li zájem o vzdělávací teambuilding, můžete si pronajmout vnitřní či venkovní prostory pro školení, semináře, přednášky či prezentace. Využít můžete například jeden ze seminárních balíčků nebo si vytvořit zcela nový, odpovídající Vašim požadavkům.

Další inspiraci pro Váš teambuilding naleznete v záložce Zajímavosti v okolí.

 

Sál Petrarca  Ostrov s párty stanem  Sál Petrarca

 

foto foto foto