Svatby v hotelu Mlýn Karlštejn
VÍCE INFORMACÍ ZDE
show_arrow
x

Svatby v hotelu Mlýn Karlštejn

Prožijte den, na který nezapomenete

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail a výběr místa je klíčovým rozhodnutím. Svěřte svou svatbu do našich rukou a nebudete litovat. Možnost uspořádání obřadu na romantickém ostrově na břehu Berounky, anebo ve svatebním salonku Petrarca. Bezchybná, profesionální a příjemná obsluha, velké zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí, výhodná poloha a mnohem více je Vám k dispozici právě v Romantickém hotelu Mlýn Karlštejn.

Místo svatebního obřadu: svatební altánek na ostrově u jezu řeky Berounky, párty stan nebo klimatizovaný salónek Petrarca v hotelu

Místo pro svatební hostinu: ostrov s párty stanem, hotelová restaurace, salónek Petrarca

Ubytování: 21 hotelových pokojů s maximální kapacitou 49 osob. Dva svatební pokoje s volně stojící vanou a nadstandardním vybavením.

Gastronomie: svatební menu speciál od 500,- CZK, skupinové menu od 450,- CZK, BBQ menu speciál dle dohody a nabídky

Doplňkové služby: hudební produkce, svatební fotograf, květinová výzdoba, svatební dorty a zákusky, lety balonem, projížďka na koni nebo ve svatebním kočáru, vypouštění holubic, atd.

Zprostředkujeme pro novomanželé focení s mláďaty bílých tygrů či lvíčaty. Navázali jsme spolupráci se Zooparkem Doksy Berousek. Focení min. hodina, příp. dle výběru klienta. Odkaz na oficiální webové stránky zooparku www.zoodoksy.cz.

Vaši svatbu jsme schopni kompletně zorganizovat.

Máte zájem o svatbu nebo svatební hostinu v Romantickém hotelu Mlýn Karlštejn anebo si chcete prověřit dostupnost termínu?

Využijte náš online Svatební plánovač anebo nám napište na e-mail mlyn,hhotels,cz.

 

Záruka kvality: 1. místo "Svatební místo roku 2016". 1. místo "Svatební místo roku 2015". 1. místo "Svatební místo roku 2014".


  Svatební místo roku 2016    Svatební místo roku 2015     Svatební místo roku 2014

 

foto foto foto foto